Nalini Bas Briza
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Briza

Nalini Bas Briza
Nalini Bas Briza Nalini Bas Briza
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
4,700ден.
4,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична заштита од продор на студен воздух низ термо дерсот. Тенка и многу мал волумен кога спакувана!
Достапна во сите големини и со одлична цена со 15% ПОПУСТ!!!

Ветровка со „рејсинг“ фит, конструирана од растеглив материјал во сите правци и дополнително третиран да биде лесно водоодбивен.
Овој модел се пакува во многу мал волумен и лесно може да се собере во некој од задните џебови на Вашиот дрес.

За зголемена дишливост, во делот кај пазувите и од задната страна, поставен е мрежест материјал.
За подобра видливост, а со тоа и Ваша безбедност на патот, на краевите (околу половината, на ракавите и околу вратот) поставена е еластична лента во неон жолта боја, а логоата се рефлектирачки.

Во внатрешната страна, поставен е и џеб за пакување на ветровката, кој се затегнува со еластична замка и стопер.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, briza