Campagnolo Scirocco rear left spoke
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Scirocco rear left spoke

Campagnolo Scirocco rear left spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
250ден.
 
   - ИЛИ -   

Задна жица за Кампањоло Широко тркало - за лева страна
Произведено во Тајван

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo scirocco