Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Bora Ultra 50 rear right spoke

Campagnolo Bora Ultra 50 rear right spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Кампањоло Ултра 50 задно тркало - за десна страна
Произведено во Белгија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo ultra 50