Campagnolo Shamal Ultra rear right spoke
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Shamal Ultra rear right spoke

Campagnolo Shamal Ultra rear right spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
450ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Капањоло Шамал Ултра тркало - за задно тркало за десна страна
Произведено во Чешка

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo shamal ultra