Campagnolo Vento rear left spoke
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Vento rear left spoke

Campagnolo Vento rear left spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
250ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Капањоло Венто тркало - за задно тркало за лева страна
Произведено во Тајван

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo vento