Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo BR-SR500

Campagnolo BR-SR500
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од 4 пакни - за алуминиумски обрачи, за Кампањоло кочници.
Класа: Campagnolo Super Record
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo BR-SR500