Campagnolo Veloce 10s rear
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Veloce 10s rear

Campagnolo Veloce 10s rear
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
5,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Заден менувач: Campagnolo Veloce
Произведено во Романија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo Veloce 10s