Conti. Contact 42-622
Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Contact 42-622

Conti. Contact 42-622
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 3
1,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума со најпопуларната шара за градско/трекинг користење.
Превентивен слој во средината на гумата - како заштита од навлегување на остри предмети кон внатрешната гума.

Ширина: 42-622/ 28х1.6
Тежина: 645 грама
Пумпање до: макс 6БАР/85ПСИ

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental Contact