Campagnolo Zonda
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Zonda

Campagnolo Zonda
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 3
31,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Зонда е едно од најпродаваните тркала oд Кампањоло - компанија која нуди иновативни и високо-квалитетни решенија уште од 1933 година.

Со своите технолошки иновации, тоа е навистина високо софистицирано решение, во споредба со тоа што го нудат другите брендови во тој ценовен опсег.

Лесно тркало чија структура и карактеристики го прават идеално како за долго возења, така и за трки.
Робустноста и довербата која ја дава Зонда - го прават едно од најдобрите друмски тркала!

Аеродинамичните жици и ниплите кои се направени „сами да се држат затегнати“ – се гаранција за перформанси и даваат голема доверба при возењето.

Тежина за сет тркала: 1540 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo zonda