Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur 11s 12-32

Campagnolo Centaur 11s 12-32
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 3
4,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Касета за 11 брзини
Класа: Campagnolo Centaur
Однос: 12-32
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo centaur