Campagnolo Centaur 11s front
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur 11s front

Campagnolo Centaur 11s front
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
3,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач: Campagnolo Chorus 11s
Произведено во Романија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo centaur