Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur 11s 34-50T

Campagnolo Centaur 11s 34-50T
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
11,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Пренос: Campagnolo Centaur 11s
Однос: 34-50Т
Курбла: 172.5мм
Тежина: 875гр.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo centaur