Conti. Grand Prix 28-622 folding
Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Grand Prix 28-622 folding

Conti. Grand Prix 28-622 folding
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 17
2,750ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума со солидна конструкција за возења и на највисоко ниво!

Заштитена од дупнување (благодарение на PolyX Breaker® слојот), комфорна и со одличен грип, издржлива за многу извозени километри и со ефикасен ролинг (благодарение на BlackChili состојката во нејзината конструкција)!

Ова е една од најпосакуваните гуми од високата средна класа - многу практичен избор, со одличен однос на цена и перформанси!

Тежина: 270 грама
Максимален притисок до: 115пси

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental grand prix