Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Continental Race 18-25 42mm

28" Continental Race 18-25 42mm
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 85
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за друмски велосипед

18-25-622
вентил: 42мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental