Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur 11s

Campagnolo Centaur 11s
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
9,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Шифтери: Campagnolo Centaur 11s
Power-Shift Ergopower Control
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, centaur