Кошничката е празна!
Најпродавани

ARC5 / Look 4.5 degrees

ARC5 / Look 4.5 degrees
Бренд: Tec
Код на производот: tec
Достапност: 14
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Клитови за патики за друмски велосипедизам - LOOK стандард со 4.5 степени движење.
Во основата, контактните површини се гумирани, со што се овозможува лесно движење и се намалува шансата за пролизгување.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: vp, arc5, look