Conti. Contact 28-622
Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Contact 28-622

Conti. Contact 28-622
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 1
1,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума со најпопуларната шара за градско/трекинг користење.
Превентивен слој во средината на гумата - како заштита од навлегување на остри предмети кон внатрешната гума.

Ширина: 28-622
Тежина: 480 грама
Пумпање до: макс 102ПСИ

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, contact