Conti. Cross King 26 x 2.2
Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Cross King 26 x 2.2

Conti. Cross King 26 x 2.2
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 8
1,450ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума за планински велосипедизам - со поширок спектар на употребливост!

Сигурен грип и стабилност, мазно движење и комфор на секаков терен - благодарение на специјалната шара...

Големина: 26 х 2.2
Тежина: 695 грама
Пумпање до 58пси

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, cross king