29" Continental 1.75-2.5 авто
Кошничката е празна!
Најпродавани

29" Continental 1.75-2.5 авто

29" Continental 1.75-2.5 авто
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 15
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за планински велосипед
29 х 1.75-2.5
Авто вентил со висина 40мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: 29", continental, tube