Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Vesta Lady

Bianchi Vesta Lady
Bianchi Vesta Lady Bianchi Vesta Lady
Бренд: Bianchi
Код на производот: bianchi
Достапност: 3
5,900ден.
 
   - ИЛИ -   

За сите дами Бјанкистки, дамски модел на седиште за друмски велосипедизам, произведено во Италија од Физик - за Бјанки, со челесте моменти!

Материјал: Микротекс
Димензии: 270х150мм
Тежина: 279гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, vesta