Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur 11s 11-29

Campagnolo Centaur 11s 11-29
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
5,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Касета за 11 брзини
Класа: Campagnolo Centaur
Однос: 11-29
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, centaur