Кошничката е празна!
Најпродавани

27.5" Self Sealing Tube

27.5" Self Sealing Tube
Бренд: Joe's No-Flats
Код на производот: Joe's no-flats
Достапност: 17
690ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!!
Димензија: 27.5“ х 2-2.5 / 650B
Вентил: преста/француски
Производител: Joe's No-Flats - најсигурното име во овој сегмент!!!


Од производителот:

Very high quality Mountain Bike inner-tubes prefilled with Joe's Super Sealant- the world's leading tire sealant, prevents flats by instantly sealing punctures in the tread area of the tire up to 3mm. 220 gram inner-tubes prefilled with 120 grams Joe's Super Sealant (total 340 grams for 26" tube).

Tips:

  • If you get a puncture, always SPIN the wheel to distribute the sealant.
  • If spinning does not work, find the hole in turn the wheel so the hole will face the ground.
  • Add more air if necessary.
  • Enjoy the rest of your ride!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Joe's No-Flats, Self Sealing tube