28" Continental Race 18-25 80mm
Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Continental Race 18-25 80mm

28" Continental Race 18-25 80mm
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 20
450ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за друмски велосипед
700х18С-700х25С
вентил: 80мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental