28" Continental 28-37 42mm преста
Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Continental 28-37 42mm преста

28" Continental 28-37 42mm преста
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 18
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за градски велосипед
700х28С-700х37С
вентил: 42мм / Преста

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental