28" Continental 32-47 40mm авто
Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Continental 32-47 40mm авто

28" Continental 32-47 40mm авто
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 24
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за градски велосипед
700х32С-700х47С
вентил: 40мм / Авто (Шредер)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental