26" Continental 1.75-2.5 преста
Кошничката е празна!
Најпродавани

26" Continental 1.75-2.5 преста

26" Continental 1.75-2.5 преста
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 22
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за планински велосипед
26 Х 1.75-2.5
вентил: 42мм / Преста

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, 26", presta, tube