Conti. Tubeless rim tape 27mm 5m
Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Tubeless rim tape 27mm 5m

Conti. Tubeless rim tape 27mm 5m
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 5
1,150ден.
 
   - ИЛИ -   

Трака за тјублес: должина 5м, ширина 27мм.
Доволна за 2 обрачи за 26“, 27.5“ или 29“.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, tubeless, rim tape