Zefal Repair Spray 100ml
Кошничката е празна!
Најпродавани

Zefal Repair Spray 100ml

Zefal Repair Spray 100ml
Бренд: Zefal
Код на производот: zefal
Достапност: 19
700ден.
 
   - ИЛИ -   

Спреј со кој инстантно се пополнува дупната внатрешна гума и се пумпа при тоа.
Ова е брзо решавање на проблемот, без да се прекинува турата подолго време и да се менува дупнатата гума. Сепак, се препорачува по возењето да се смени дупнатата гума, затоа што течноста која се внесува со спрејот по неколку дена се суши и ги губи својствата.
Најдобри резултати се добиваат со дупчиња до 2мм.
Произведено во Франција

Видео

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: zefal, repair spray