26" Continental 1.75-2.5 авто/шредер
Кошничката е празна!
Најпродавани

26" Continental 1.75-2.5 авто/шредер

26" Continental 1.75-2.5 авто/шредер
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 10
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за планински велосипедизам
26х 1.75-2.5
Авто (шредер) вентил

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: 26", tube, continental