29"+ Continental 2.6-2.8 Presta
Кошничката е празна!
Најпродавани

29"+ Continental 2.6-2.8 Presta

29"+ Continental 2.6-2.8 Presta
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 28
550ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за планински велосипед - за „плус“ големина на 29“ гуми!
29 Х 2.6-2.8 (65-70)
вентил: 42мм / Преста

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, 29"