Shimano SM-RT66 180mm
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano SM-RT66 180mm

Shimano SM-RT66 180mm
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 3
1,800ден.
 
   - ИЛИ -   

180mm
Класа: SLX, Deore

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, sm-rt66