Campagnolo 03 AFS DB 160
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo 03 AFS DB 160

Campagnolo 03 AFS DB 160
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 2
3,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло 03 АФС

Овие ротори се дизајнирани да бидат оптимално отпорни на прегревање, со тоа гарантирајќи подобри кочни карактеристики - и во најкритични ситуации. 
Тие се компатибилни со АФС и Центерлок системите и се совршено безбедни, имајќи заоблени рабови, со кои се овозможува и брзо и лесно поставување во шепите на кочниците.

Големина: 160мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, disc, afs, centerlock