Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Giro 22-622 tubular

Conti. Giro 22-622 tubular
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,900ден.

Дозволете си ги перформансите на тубуларна гума - по одлична цена!

Омилена и доверлива тубуларна гума со препознатливиот квалитет на Континентал.
Докажан дизајн кој на гумата и овозможува одлична управливост и безбеден грип. Одлична заштита која во голема мера ја намалува шансата за дупнување.

Тежина: 300 грама
TPI: 2/160
PSI: 115-145
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Continental Giro tubular