Кошничката е празна!
Најпродавани

Continental 2xTubeless Valve

Continental 2xTubeless Valve
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 5
1,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од 2 вентили, стеги и капачиња од Континентал, како и одвртувач на делот од вентилот за полнење - произведени во Италија.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, tubeless, valve