Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Ultra Sport III 28-622 folding

Conti. Ultra Sport III 28-622 folding
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 1
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Достапно од средината на маj!
 

Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски велосипедизам на Континентал – моделот Ултра Спорт (3-та генерација).

Сега веќе целосно редизајнирана, со динамичен дизајн на страничната шара!
 

Оваа гума доаѓа со PureGrip компонентата на Континентал – која се карактеризира со одличен грип, но исто така и со долг животен век, како и издржливост!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, ultra sport