Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Valve extension

Conti. Valve extension
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
950ден.

Овој модел ќе биде достапен од средината на мај.

Пар продолжетоци за вентил
Должина: 40мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, valve, extension