Кошничката е празна!
Најпродавани

Pro Falcon

Pro Falcon
Бренд: Pro
Код на производот: pro
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
4,700ден.

Седиште за флексибилни возачи, кои имаат стабилна позиција при седењето.
Овој модел има анатомски засек, за намалување на притисокот при возењето.
Ширина: 142мм
Тежина: 264гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: pro, falcon