Pro Turnix
Кошничката е празна!
Најпродавани

Pro Turnix

Pro Turnix
Бренд: Pro
Код на производот: pro
Достапност: 1
4,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Седиште за средно флексибилни возачи, кои имаат потреба од балансирана дистрибуција на притисокот при седењето.
Овој модел има анатомски засек, за намалување на притисокот при возењето.
Ширина: 152мм
Тежина: 280гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: pro, turnix