Selle Italia ST5 Flow
Кошничката е празна!
Најпродавани

Selle Italia ST5 Flow

Selle Italia ST5 Flow
Бренд: Selle Italia
Код на производот: selle italia
Достапност: 2
3,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“.
Ова е сестран, комфорен модел - како за градско уживање, на Вашиот нормален или е-велосипед, така и за уживање на малку подолги тури, надвор од градот. 
Комфорот го овозможува изборот на високо-квалитетни материјали, гелот во седиштето, поставен на соодветна позиција во конструкцијата, како и дупката во средина за намалување на точките на притисок...

Ширина: 155мм
Должина: 276мм
Тежина: 396грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: selle italia, st5, flow