Selle Italia Sport
Кошничката е празна!
Најпродавани

Selle Italia Sport

Selle Italia Sport
Бренд: Selle Italia
Код на производот: selle italia
Достапност: 2
2,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“.

Ова е сестран, комфорен модел - посебно наменет за уживање на малку подолги тури. 
Комфорот го овозможува изборот на високо-квалитетни материјали, гелот во седиштето, поставен на соодветна позиција во конструкцијата, како и дупката во средина за намалување на точките на притисок...

Ширина: 140мм
Должина: 270мм
Тежина: 330грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: selle italia, sport, gel, flow