Nalini Somerset
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Somerset

Nalini Somerset
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
2,100ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Основен слој со кратки ракави од италијанската компанија Налини

Анатомски фит, кој легнува фино на телото и нуди одлична терморегулација - ја превзема влагата/потта од телото и ја исфрла кон надвор/брзо се суши. И во предниот и во задниот дел, постојат интегрирани вентилациони канали кои помагаат да не се прегреете.

Плетката е како без шевови за дополнителен комфор, а материјалот е мек и растеглив, но и одлични дишлив!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, somerset