Black Diamond Factor Hoody
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Factor Hoody

Black Diamond Factor Hoody
Black Diamond Factor Hoody Black Diamond Factor Hoody Black Diamond Factor Hoody
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 2
7,750ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: ХЛ

Технички втор слој, кој нуди одлична термо регулација во текот на сите сезони во годината!
Лесен, растеглив и брзо сушечки - дизајниран да Ви овозможи комфор во секоја планинска авантура. Фитот е компактен, а капуљачата дополнително помага во зачувување на топлината во свежите периоди од денот.

Материјал: микс од растеглив полиесте и волна 
Тежина: 390 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, factor