Nalini AIS Kermesse Tank
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AIS Kermesse Tank

Nalini AIS Kermesse Tank
Nalini AIS Kermesse Tank Nalini AIS Kermesse Tank
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
2,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Основен слој со кратки ракави, произведен од ултра лесна полипропиленска мрежа кој може да го носите и во најтоплите денови.

Основни карактеристики:
- 3Д дишлива, мрежна структура,
- Совршен фитинг,
- Мазни шевови...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, kermesse