Black Diamond Winter Alpine Pants
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Winter Alpine Pants

Black Diamond Winter Alpine Pants
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 2
9,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Технички, софтшел панталони, погодни за технички планински искуства, од зимски планинарски тури, до искачувања на мраз!

Произведени од многу издржлив и фино растеглив софтшел, овие панталони имаат компактен фит и исто така лесно може да бидат дел и од систем на облекување во повеќе слоеви, како и облекување на појас за качување. На краевите, кај зглобовите - еластични замки кои помагаат да се затегне тој дел, со што се намалува можноста од навлегување на влага/снег во чевлите, како и контакт со дерезите.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, winter, alpine, pants