Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Touring Training

Millet Touring Training
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 10
4,900ден.
2,940ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Ракавица за модерен ски туринг.
Заштита, изолација, ергономија, прецизност!

- топла, заштитничка конструкција,
- водоотпорна и дишлива мембрана,
- додатоци за подобар грип - во делот помеѓу палецот и показалецот, како и на сите прсти,
- заштита/зајакнување над прстите,
- материјал за бришење на пот/чистење на ски маска/очила во делот над палецот,
- неопрен во делот на зглобот со затегнување со велкро.
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet touring training