Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet LTK Light Lady

Millet LTK Light Lady
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 2
2,450ден.
1,230ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха има уште 2 големини: Ѕ и ХЅ!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Маичка со кратки ракави, која може да се користи и како основен слој. Се карактеризира со одлична дишливост и многу мала тежина, што ја прави погодна за брзи и лесни движења во планините. Материјалот целосно ја апсорбира вишокот на влага/пот, овозможувајќи одлично чувство на комфор благодарение и на одличната растегливост.

Материјал: 100% полиестер – класа: драјнемик ултралајт

Тежина: 88 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet, ltk