Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Alpine Light Lady

Black Diamond Alpine Light Lady
Black Diamond Alpine Light Lady Black Diamond Alpine Light Lady
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 9
6,300ден.
4,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Овие панталони се сон за секој планинар кој сака лесен модел, кој дава забележително чувство на слобода при движењето – фокусиран на Вашата мобилност!
За движење по експонирани планински средини – дишлива конструкција со профил кој овозможува широк спектар на движења поради одличната рестегливост на материјалот кој ја дава таа слобода. Покра тоа, панталоните се и водоодбивно третирани – за лесна роса додека да се најде засолниште.
Тежина: 255 грама
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, alpine light