Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet LD Katioucha

Millet LD Katioucha
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 1
4,300ден.
2,580ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Уште само ХС големина на залиха.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!


Елегантна ски ракавица, посветена на дамите во ски спортовите!
DryEdge мембраната на Millet создава заштита од временските влијанија, а Hyperloft изолацијата - добра термо заштита и дишливост: идеални за акција! :)
Еластичниот крој овозможува лесно облекување/соблекување на ракавицата, а „анти-слип“ делот на дланката - одличен грип на штеките!


Материјал : ACTIVE FLEX // 100% POLYESTER
Термо изолација : HYPERLOFT // 100% POLYESTER
Постава : 100% PES
Засилување : 100% PES
Изолација : DRYEDGE™

Тежина: 200 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet, katioucha