Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Orado

Trimm Orado
Trimm Orado Trimm Orado
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 10
7,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   
Јакна за планински спортови со одлични карактеристики!
Материјал: 100 % PES pongee, Triguard 3L membrane Extreme Водоотпорност/дишливост: 20000/20000
Надворешен дел: 100 % PES pongee

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, orado