Кошничката е празна!
Најпродавани

Boreal Ski Thermolite

Boreal Ski Thermolite
Бренд: Boreal
Код на производот: Boreal
Достапност: 8
950ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Модел на чорапи специфично конструиран за скијање и генерално за зимски спортови.

Состав:
-68% Термолајт
-27% Полиамид
-5% Еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Boreal, Ski Thermolite